Technické parametry

Areál letního parketu v Újezdě u Přelouče je kapacitně  v současné době schopen pojmout cca 1500 návštěvníků, z toho je 650 míst k sezení, které je trvale zastřešené. V případě potřeby je možné kapacitu zastřešených míst k  sezení zvýšit až na 1.000 a to montáží přenosných stanů.

Jako parkoviště a místo ke stanování při pořádání akcí slouží vedlejší hrací plocha fotbalového hřiště „B“, včetně míst přilehlých k areálu.  V případě zvýšení počtu návštěvníků nad 2000 či v případě produkce na více podií, lze areál demontáží dřevěného oplocení u hrací plochy B ( 103 x 75 m ) zvětšit až na celkovou rozlohu 1ha. V tomto případě  hranice areálu  tvoří hranice přilehlého lesa a hranice pozemku s výrobní halou tzv. Skladiště se dvěma vchody do tohoto nově vzniklého areálu.  Tato dislokace a flexibilita  tvoří z areálu jedinečný komplex, který návštěvníka uchvátí a při produkcích  spoluvytváří  nezapomenutelnou atmosféru a  zážitek.

Stávající celková plocha areálu je 72 m x 32 m.  Rozměry hudebního pódia jsou 14,5 m x 6,5 m x 5,5 m    ( d x š x v ). Rozvod elektřiny na pódiu je zajištěn 8x220V a 2x380V (32A).  Pro vystupující je připravena šatna včetně sprch.

Comments are closed