Úspěšné zakončení hudební sezóny 2016 v Újezdu u Přelouče

cropped-hlavicka_letni_parket_ujezd.jpgZávěrečnými tóny poslední písně formace KYVADLO skončila hudební produkce parketu v Újezdu u Přelouče pro rok 2016 a  bylo to zakončení  jak se patří. Výborná hudba i  počasí, hojná návštěva, skvělá nálada a Božkovská produkce tekoucí na barech proudem. Tak by se stručně dalo shrnout vystoupení skupiny KYVADLO. Opět se potvrdilo, že tato akce se těší u návštěvníků velké obliby i  když by bylo zajímavé některé návštěvníky po svém nočním výkonu u baru vidět druhého dne ráno. Ať tak či tak touto akcí se brána zdejšího parketu až do května 2017 uzavřela. Pro nás pro pořadatelé to tímto ovšem nekončí. Již v současné době můžeme potvrdit na příští rok vystoupení formací – Kyvadlo, Odyssea klasic, Ortel, Harlej, Komunál, Walda Gang, Alžběta, Argema a možná ještě jedno překvapení.. Kromě těchto akcí bude zdejší parket opět v srpnu 2017 dějištěm motosrazu a to jubilejního 20 ročníku Nářezu brouků na palouku.

Jménem pořadatele ( TJ SOKOL Újezd z.s. ) děkuju všem, kteří nám v letošním roce pomohli se zajištěním uspořádání všech akcí, dále vystupujícím kapelám za předvedené hudební výkony, obchodním partnerům za materiální zabezpečení a propagaci těchto akcí a v neposlední řadě hlavně vám, kteří jste v letošním roce tyto akce navštívili. Doufám, že ten, kdo v letošním roce zavítal na některou z akcí u nás v Újezdu u Přelouče byl spokojen, líbilo se mu u nás a  svoji   přízeň nám zachová i do let následujících. Věřím, že počet fandů parketu v Újezdu u Přelouče se bude nadále  zvyšovat. Letošní rok byl z pohledu návštěvnosti stěžejních akci tak trochu rozpačitý, nicméně věřím, že toto byl pouze přechodný jev a  počet fanoušků rocku a bigbítu  bude neustále přibývat, což se v budoucnu projeví  na odpovídající  návštěvnosti.

      Držte nám palce, nás teď čeká trnitá cesta představující splnění všech legislativních podmínek, které na nás pro rok 2017 připravila vláda tohoto státu ( elektronická evidence tržeb, noční klid aj. ) Doufám, že vše zvládneme a na konci května 2017 se všichni zde opět sejdeme a budeme moci odstartovat již další v pořadí 39 hudební sezónu na parketu v Újezdu u Přelouče. Ještě jednou DÍKY VÁM VŠEM !!!

Comments are closed